AKUMULATORY JANKI – ZAMÓW DOSTAWĘ DO DOMU!

Akumulatory samochodowe

Gwarantujemy dostarczanie baterii do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Chcesz otrzymać akumulator z transportem i zamontowaniem w Twoim pojeździe?
Skontaktuj się drogą telefoniczną – pomożemy

Zapewniamy dystrybucję oraz instalację akumulatorów na obszarze miejscowości Janki oraz okolic. Serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną.

akumulator

Świetnej jakości akumulatory w Jankach z dowozem do klienta.

Posiadanie pojazdu wiąże się z ogromną wygodą i niezależnością oraz możliwością przejeżdżania różnych dystansów. Nie powinno więc nikogo dziwić, że wiele osób jak też przedsiębiorstw korzysta z pojazdów. Oczywiście składają się one z wielu komponentów, do grona których zaliczają się baterie samochodowe. Oferta naszego sklepu uwzględnia szeroki asortyment takich baterii, które spełniają rygorystyczne wymogi pod względem prawidłowego działania, niezawodności oraz solidności.

Szeroka oferta urządzeń

Założony przez nas sklep z bateriami może się pochwalić bogatym wyborem urządzeń. Każdy może więc bez kłopotów odnaleźć baterie przeznaczone do różnych typów aut.

Proponowane przez nas urządzenia są dostępne w modelach dostosowanych do jednostek benzynowych oraz dieslowskich w autach osobowych, dostawczych, itp. Oferujemy też baterie krajowe i międzynarodowe do zasilania różnych typów urządzeń elektrycznych.

Rzecz jasna na każdym etapie sprzedaży, udzielamy klientowi profesjonalnej pomocy i porad. Udzielamy wsparcia w wyborze rozwiązań dopasowanych do konkretnych wymagań.

sprawdzanie akumulatora

Sprawny transport i montaż zamówionego sprzętu. Polecam firmę ze względu na jakość produktów i usług!

Kacper O.

Wysoka jakość akumulatorów polskiej i zagranicznej produkcji. Przystępne ceny i fachowe poradnictwo!

Aleksander Z.

Bateria z dowozem – bezproblemowa obsługa – szeroka wiedza

Jesteśmy godni uwagi, ponieważ mamy szeroką ofertę oraz zapewniamy profesjonalną pomoc dla zamawiających. Oprócz zakupu baterii, przewozimy go w wyznaczone miejsce do klienta lub na trasę. Takie wsparcie jest wygodne i praktyczne na przykład, gdy dojdzie do nagłej awarii.

Nie wszyscy dysponują właściwą wiedzą, doświadczeniem lub po prostu dopadła ich nagła awaria w terenie, więc nie posiadają dostępu do narzędzi do montażu kupionego akumulatora. Na szczęście zajmujemy się nie tylko dystrybucją baterii, ale również ich montażem. Oznacza to, że fachowiec z naszego sklepu dojedzie w wyznaczone miejsce z urządzeniem oraz dokona demontażu starego, wadliwego albo uszkodzonego komponentu, w miejsce którego instaluje się nowy sprzęt. Wraz z instalacją oferujemy sprawdzenie akumulatora i uruchomienie samochodu, więc klient będzie mieć pewność co do bezproblemowego funkcjonowania całości.

Czemu nasz sklep z bateriami jest godny uwagi?

Warto zwrócić na nas uwagę ze względu na liczne atuty. Możemy się pochwalić bogatym asortymentem akumulatorów wielu znanych marek. To oznacza, że klienci otrzymują wysokiej jakości akumulatory dostosowane do konkretnych samochodów i zastosowań. Nasz sprzęt można wykorzystywać do użytku prywatnego, a także firmowego. Powinno się dodać, że dostarczamy wyłącznie solidne produkty na gwarancji.

Ponadto kładziemy nacisk na skuteczną obsługę klientów i wsparcie pod względem wyboru rozwiązań dostosowanych do różnorodnych wymagań. Zapewniamy sprzedaż baterii, ich transport, montaż oraz kontrolę stanu. Udzielamy też wsparcia pod kątem demontażu i utylizacji uszkodzonych oraz zużytych akumulatorów. Posiadamy również przystępne ceny i interesujące promocje, jak również wyprzedaże.

Zachęcamy wszystkich chętnych kupujących do skorzystania z naszego wsparcia.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się