AKUMULATORY MAGDALENKA – ZAMÓW DOSTAWĘ DO DOMU!

Akumulatory samochodowe

Zapewniamy dystrybucję baterii do aut osobowych, dostawczych oraz TIR.

Chcesz kupić akumulator z transportem i zamontowaniem w Twoim aucie?
Skontaktuj się drogą telefoniczną – udzielimy pomocy

Gwarantujemy dystrybucję oraz montaż akumulatorów na obszarze Magdalenki oraz okolicznych lokalizacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną.

akumulator

Świetnej jakości baterie w Magdalence z transportem do klienta.

Korzystanie z pojazdu wiąże się z ogromną wygodą i niezależnością jak również możliwością pokonywania różnych dystansów. Nic więc dziwnego, że wiele osób i firm korzysta z aut. Oczywiście składają się one z różnych elementów, do grupy których można zaliczyć baterie samochodowe. Nasza oferta uwzględnia bogaty asortyment takich akumulatorów, które spełniają spore wymagania pod względem funkcjonowania, niezawodności oraz trwałości.

Bogata oferta urządzeń

Stworzony przez nas sklep z akumulatorami może się pochwalić szerokim asortymentem. Każdy może więc bez problemów odszukać baterie przeznaczone do różnych typów aut.

Sprzedawane przez nas akumulatory są dostępne w wersjach pasujących do jednostek benzynowych oraz dieslowskich w pojazdach osobowych, dostawczych, itp. Sprzedajemy też baterie polskie i międzynarodowe do zasilania różnych typów urządzeń elektrycznych.

Oczywiście na każdym etapie sprzedaży, udzielamy klientowi profesjonalnej pomocy i porad. Udzielamy wsparcia w wyborze rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb.

sprawdzanie akumulatora

Bogaty wybór akumulatorów. Zawsze korzystam z oferty tej firmy i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

Rafał M.

Z czystym sumieniem polecam tę firmę. Jej oferta obejmuje wiele typów akumulatorów i fachowe usługi z zakresu ich dowozu oraz montażu.

Sławomir S.

Bateria z dowozem – skuteczna obsługa – spora wiedza

Warto zwrócić na nas uwagę, ponieważ posiadamy szeroką ofertę oraz gwarantujemy fachowe wsparcie dla kupujących. Oprócz zamówienia baterii, transportujemy go we wskazane miejsce do nabywcy lub na trasę. Takie wsparcie jest wygodne i praktyczne przykładowo, gdy dojdzie do niespodziewanej awarii.

Nie wszyscy dysponują właściwą wiedzą, doświadczeniem albo po prostu zaskoczyła ich nagła usterka na trasie, więc nie posiadają dostępu do sprzętów do montażu kupionej baterii. Na szczęście trudnimy się nie tylko dystrybucją akumulatorów, ale też ich montażem. Oznacza to, że pracownik naszego sklepu przyjedzie w wyznaczone miejsce z urządzeniem oraz dokona demontażu starego, zużytego albo uszkodzonego komponentu, w miejsce którego montuje się nowy sprzęt. Razem z montażem zapewniamy sprawdzenie akumulatora i uruchomienie pojazdu, więc nabywca będzie mieć pewność odnośnie prawidłowego funkcjonowania całości.

Dlaczego nasz sklep z akumulatorami jest godny polecenia?

Należy zwrócić uwagę na naszą firmę ze względu na liczne atuty. Możemy się pochwalić bogatym wyborem akumulatorów wielu renomowanych producentów. Innymi słowy zamawiający otrzymują wysokiej jakości akumulatory dopasowane do konkretnych pojazdów i zastosowań. Nasz sprzęt można wykorzystywać do użytku prywatnego, a także komercyjnego. Trzeba dodać, że sprzedajemy wyłącznie porządne sprzęty na gwarancji.

Ponadto zwracamy uwagę na profesjonalną obsługę klientów i wsparcie pod kątem wyboru rozwiązań przystosowanych do różnorodnych wymagań. Gwarantujemy dystrybucję akumulatorów, ich transport, instalację oraz sprawdzenie stanu. Udzielamy też pomocy pod względem demontażu i utylizacji wadliwych oraz zużytych elementów. Posiadamy również przystępne ceny i ciekawe promocje, jak również wyprzedaże.

Zapraszamy wszystkich chętnych nabywców do skorzystania z naszego wsparcia.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się