AKUMULATORY MARKI – ZAMÓW DOSTAWĘ DO DOMU!

Akumulatory samochodowe

Oferujemy sprzedaż akumulatorów do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Chcesz kupić akumulator z usługą transportu i instalacją w Twoim aucie?
Zadzwoń – pomożemy

Gwarantujemy dystrybucję oraz montaż akumulatorów na obszarze miasta Marki oraz okolicznych miejscowości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną.

akumulator

Doskonałej jakości baterie w Markach z przewiezieniem do zamawiającego.

Korzystanie z auta wiąże się z ogromną wygodą i niezależnością jak również możliwością przejeżdżania zróżnicowanych dystansów. Nie powinno więc nikogo dziwić, że dużo osób jak też podmiotów korzysta z pojazdów. Rzecz jasna składają się one z różnych elementów, do grupy których można zaliczyć akumulatory samochodowe. Oferta naszej firmy obejmuje szeroki asortyment takich baterii, które spełniają spore wymogi z zakresu funkcjonowania, jakości oraz solidności.

Rozbudowana oferta urządzeń

Założony przez nas sklep z bateriami może się pochwalić rozległym asortymentem. Każdy może więc bez kłopotów znaleźć akumulatory przeznaczone do różnych rodzajów aut.

Oferowane przez nas urządzenia są dostarczane w wersjach dostosowanych do silników benzynowych oraz dieslowskich w autach osobowych, dostawczych, itp. Posiadamy również akumulatory polskie i zagraniczne do zasilania różnych typów urządzeń elektrycznych.

Rzecz jasna na każdym etapie kupowania, udzielamy klientowi profesjonalnej pomocy i porad. Udzielamy wsparcia w wyborze produktów dostosowanych do konkretnych potrzeb.

sprawdzanie akumulatora

Kupiłem bardzo dobry akumulator, z którego korzystam już kilka lat. Serdecznie polecam tę firmę.

Janusz H.

Nie tylko udzielono mi pomocy przy wyborze stosownego akumulatora, ale również przewieziono go sprawnie pod mój adres.

Marian K.

Bateria z dowozem – bezproblemowa obsługa – szeroka wiedza

Jesteśmy godni uwagi, ponieważ mamy rozległą ofertę oraz gwarantujemy profesjonalną pomoc dla kupujących. Oprócz zakupu baterii, dowozimy go we wskazane miejsce do klienta lub na trasę. Rozwiązanie to jest wygodne i praktyczne przykładowo, gdy dojdzie do nagłej awarii.

Nie wszyscy mogą się pochwalić stosowną wiedzą, doświadczeniem lub po prostu zaskoczyła ich niespodziewana awaria na trasie, więc nie mają dostępu do przyrządów do instalacji kupionego akumulatora. Na szczęście trudnimy się nie tylko dystrybucją baterii, ale również ich montażem. Oznacza to, że fachowiec z naszego sklepu dojedzie w wyznaczone miejsce z baterią oraz dokona wymontowania starego, zużytego albo zniszczonego komponentu, w miejsce którego instaluje się nowy sprzęt. Razem z instalacją zapewniamy kontrolę akumulatora oraz uruchomienie pojazdu, więc zamawiający będzie mieć pewność odnośnie prawidłowego działania całości.

Czemu nasz sklep z bateriami jest godny polecenia?

Powinno się zwrócić na nas uwagę ze względu na różnorodne zalety. Możemy się pochwalić rozległym wyborem baterii wielu renomowanych marek. To oznacza, że zamawiający otrzymują wysokiej jakości akumulatory dopasowane do konkretnych pojazdów i zastosowań. Nasz sprzęt można wykorzystywać do zastosowania prywatnego, a także firmowego. Należy dodać, że sprzedajemy wyłącznie solidne sprzęty na gwarancji.

Dodatkowo zwracamy uwagę na profesjonalną obsługę klientów i pomoc pod kątem wyboru produktów dostosowanych do zróżnicowanych wymagań. Oferujemy sprzedaż akumulatorów, ich przewóz, instalację oraz sprawdzenie stanu. Udzielamy również wsparcia pod względem demontażu i utylizacji uszkodzonych oraz zużytych baterii. Posiadamy też konkurencyjne ceny oraz interesujące promocje, jak również wyprzedaże.

Zachęcamy wszystkich chętnych kupujących do skorzystania z naszego wsparcia.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się