AKUMULATORY LESZNOWOLA – ZAMÓW DOSTAWĘ DO DOMU!

Akumulatory samochodowe

Gwarantujemy sprzedaż baterii do pojazdów osobowych, dostawczych oraz TIR.

Chcesz otrzymać akumulator z usługą transportu i montażem w Twoim samochodzie?
Zadzwoń – udzielimy wsparcia

Gwarantujemy transport oraz instalację akumulatorów na obszarze Lesznowoli oraz pobliskich miast. Serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną.

akumulator

Świetnej jakości baterie w Lesznowoli z dowozem do zamawiającego.

Korzystanie z samochodu wiąże się z dużą wygodą i niezależnością jak również możliwością pokonywania krótkich i dalekich tras. Nie powinno więc nikogo dziwić, że wiele osób jak też przedsiębiorstw korzysta z pojazdów. Oczywiście składają się one z różnych elementów, do grona których zaliczają się baterie samochodowe. Nasza oferta uwzględnia szeroki asortyment takich produktów, które spełniają spore wymagania z zakresu efektywności, niezawodności oraz solidności.

Rozbudowana oferta produktów

Założony przez nas sklep z bateriami może się pochwalić rozległym asortymentem. Każdy może więc bez kłopotów odnaleźć baterie przeznaczone do wielu typów aut.

Sprzedawane przez nas urządzenia są zapewniane w wersjach pasujących do silników benzynowych oraz dieslowskich w samochodach osobowych, dostawczych, itp. Sprzedajemy też urządzenia krajowe i zagraniczne do zasilania różnych typów sprzętów elektrycznych.

Oczywiście na każdym etapie zakupów, udzielamy kupującemu profesjonalnej pomocy i porad. Udzielamy wsparcia w wyborze urządzeń dopasowanych do określonych potrzeb.

sprawdzanie akumulatora

Szybki dowóz akumulatora dopasowanego do moich maszyn. Sprawny montaż i przystępna cena. Polecam!

Andrzej J.

Wysoka jakość usług i przystępna cena. Pracownik sklepu bardzo mi pomógł w wyborze odpowiedniego akumulatora.

Jerzy R.

Urządzenia z dowozem – fachowa obsługa – specjalistyczna wiedza

Warto zwrócić na nas uwagę, ponieważ mamy szeroką ofertę oraz zapewniamy profesjonalną pomoc dla zamawiających. Oprócz kupna akumulatora, dowozimy go we wskazane miejsce do zamawiającego lub na trasę. Rozwiązanie to jest bezproblemowe i praktyczne przykładowo, gdy dojdzie do niespodziewanej usterki.

Nie wszyscy mogą się pochwalić odpowiednią wiedzą, doświadczeniem lub po prostu zaskoczyła ich niespodziewana usterka na trasie, więc nie posiadają dostępu do narzędzi do instalacji kupionej baterii. Na szczęście trudnimy się nie tylko dystrybucją akumulatorów, ale też ich instalacją. Oznacza to, że pracownik naszej firmy dojedzie w wyznaczone miejsce z urządzeniem oraz dokona demontażu starego, wadliwego albo zniszczonego komponentu, w miejsce którego instaluje się nowy sprzęt. Razem z montażem zapewniamy kontrolę akumulatora i uruchomienie samochodu, więc klient będzie mieć pewność co do bezproblemowego funkcjonowania całości.

Czemu nasz punkt handlowy z bateriami jest godny polecenia?

Powinno się zwrócić uwagę na naszą firmę ze względu na różnorodne zalety. Możemy się pochwalić bogatym wyborem urządzeń wielu renomowanych producentów. Innymi słowy kupujący otrzymują wysokiej jakości akumulatory dostosowane do określonych pojazdów i urządzeń. Nasz sprzęt może być wykorzystywany do użytku prywatnego, a także firmowego. Trzeba dodać, że sprzedajemy wyłącznie solidne sprzęty na gwarancji.

Dodatkowo zwracamy uwagę na profesjonalną obsługę nabywców i wsparcie pod względem wyboru produktów dostosowanych do zróżnicowanych wymagań. Gwarantujemy dystrybucję akumulatorów, ich transport, montaż oraz kontrolę stanu. Udzielamy też pomocy pod względem demontażu i utylizacji uszkodzonych oraz zużytych akumulatorów. Posiadamy również konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne promocje, jak również wyprzedaże.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nabywców do skorzystania z naszego wsparcia.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się